projektowanie graficzne

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem graficznym. Przysłowiowo "Od wizytówki do billboardu", a to znaczy że w jednym miejscu zaprojektujesz i wykonasz materiały poligraficzne, reklamy świetlne, grafikę na samochodzie czy nadruk na odzieży. Ponadto wykonujemy firmowe strony www i sklepy oparte o html, flash i php. Zaletą tego jest kompatybilność projektów (kolorystyka, forma), jak i skrócenie czasu zlecenia do minimum. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w poligrafii, druku oraz reklamie, dzięki temu kontrolujemy proces produkcyjny na każdym etapie. Gwarantujemy poprawność kolorystyczną (monitory kalibrowane sprzętowo). Do procesu tworzenia używamy licencjonowanego oprogramowania Adobe oraz komputerów Mac Pro.

projektujemy: loga firmowe i produktowe, wizytówki, ulotki, papiery firmowe, foldery, gazetki promocyjne, opakowania, etykiety, okładki, kalendarze, reklamy na samochodach, reklamy świetlne, tablice, banery, nadruki na odzieży. Wykonujemy zdjęcia plenerowe i produktowe (studyjne).


Wizytówki

Najprostszy produkt poligraficzny zaliczany do kategorii druków luźnych. Mają postać jednego arkusika papieru w formacie 85x55 mm lub 90x50 mm, zadrukowanego jedno- lub dwustronnie. W wersji podstawowej nie przewiduje się stosowania usług uszlachetniających.

druk offsetowy: dwustronny cmyk, na papierze kredowanym 350gsm, liniatura 200 lpi
rozmiar: 90x50mm, 85x55mm (eurostandard)
uszlachetnienie opcjonalne: dwustronnie folia matowa lub połysk / lakier miejscowy (wybiórczy)
nakłady od 250 szt.

250 szt. - 60 zł / netto
500 szt. - 110 zł / netto
1000 szt. - 200 zł / netto

cena nie obejmuje wykonania projektu. (50-100zł)
czas realizacji w przypadku gotowego projektu - 5 dni.


Kalendarzyki kieszonkowe / karty rabatowe

druk offsetowy: dwustronnie cmyk, na papierze kredowanym 350gsm, opcjonalnie druk kolorem Pantone, zaokrąglone narożniki,
uszlachetnienie: dwustronnie folia matowa lub połysk.
rozmiar: 90x50mm, 85x55mm (eurostandard)

druk na tworzywach sztucznych: 0,7mm grubości


Papier firmowy

druk offsetowy: jednostronnie cmyk, na papierze 90gsm, opcjonalnie druk kolorem Pantone
rozmiar: A4 210x50mm
lub druk cyfrowy: Xerox Duocolor 250


Foldery reklamowe


Foldery reklamowe i katalogi reklamowe to najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty. W zależności od potrzeb może to być wydawnictwo reklamowe kliku a nawet kilkudziesięciostronicowe, o różnym kształcie i formacie.


Gazetki produktowe


- są drukiem łączonym składającym się z większej liczby arkuszy zebranych luzem lub połączonych ze sobą za pomocą zszywek metalowych. Zazwyczaj są to bezpłatnie kolportowane periodyki, pełniące funkcję informatorów produktowych. Ze względu na swój charakter i przeznaczenie, gazetki drukowane są w całości na jednorodnym typie papieru, wyłącznie w niskich gramaturach. Celem ograniczenia kosztów stosuje się tutaj opcjonalnie pomniejszone formaty typu "s". W tym produkcie nie przewiduje się stosowania wykrawania oraz usług uszlachetniających.


Napisy samoprzylepne z folii samoprzylepnych wycinane ploterowo

Wykonujemy napisy i elementy graficzne z folii samoprzylepnych o szerokości roli 100 cm za pomocą plotera tnącego firmy Graphtec.

Folia Oracal 640 - reklama krótkookresowa, ekonomiczna maksymalnie 2 lata ekspozycji.
Folia Oracal 551 - reklama na samochodach, tablice do 7 lat trwałości.


Druk wielkoformatowy

Folie samoprzylepne + laminowanie / do 4 lat trwałości.
Folie samoprzylepne samochodowe wylewane + laminat wylewany
/ do 10 lat trwałości.


Szyby / witryny wystawowe

Wyklejamy grafikę wystawową z folii monomerycznej oraz z folii perforowanej OWV, która dzięki otworkom i czarnemu klejowi idealnie ukrywa wnętrze lokalu nie przesłaniając widoku ze środka pomieszczenia na zewnątrz. Folią OWV oklejamy również szyby w samochodach.


Banery reklamowe

Banery oglądane z bliska - druk 720 dpi / max. szerokość w jednym brycie (bez łączeń) - 3,1 m
gramatura materiału: 510g,

Banery oglądane z daleka (powyżej 3 metrów) - druk 180 dpi / max. szerokość w jednym brycie 5 m
gramatura materiału: 510g, druk twardym solwentem (nie blaknie, odporny na promieniowanie UV 5 lat)

Banery odblaskowe - szczególnie przydatyny nocną porą, nowa forma reklamy!

Siatki reklamowe Mesh - Materiał mesh ikonos idealnie nadaje się na wielkopowierzchniowe reklamy, otwarte konstrukcje gdzie wieje wiatr. Materiał przepuszcza powietrze, jest lekki. Małe sploty oczek dają doskonały wygląd obrazu.

W przypadku banerów i siatek krawędzie zawijane i zgrzewane, oczkowanie co 25 i 50 cm, lub zgrzewanie tunelu na rurkę naciągającą.


Tablice reklamowe

Tablice na blachach ocynkowanych - ze względu na niestabilność wymiarową tworzyw sztucznych (kurczenie zimą i rozszerzanie latem), tablice powyżej 1m wykonujemy wyłącznie na blachach ocynkowanych 0,75 mm grubości. W razie potrzeby zaginamy krawędziowo tworząc sztywne panele, eliminują w wielu przypadkach potrzebę wykonania stelaża.

 


 

Projekty
Oferta
Kontakt
Pobieranie